Однією з важливих складових роботи інтернет-магазину ОФІСМЕН є те, що уся офісна техніка, що продається в нашому магазині є офіційною і придбаною нами у офіційних постачальників в Україні. Відповідно, на усю техніку надається гарантійний талон від імпортера. Так само на увесь товар, що продається, в нашому магазині поширюється ЗАКОН УКРАЇНИ "Про ЗАХИСТ ПРАВ СПОЖИВАЧІВ"

Умови повернення товару

Відповідно до Закону України "Про захист прав споживачів" ви можете протягом 14 днів з моменту купівлі, повернути товари придбані в магазині ОФІСМЕН, за умови виконання усіх норм передбачених Законом.

Умови гарантійного обслуговування

Для здійснення гарантійного обслуговування потрібні:

- правильно і без помарок і виправлень заповнений гарантійний талон, в якому мають бути вказані модель і серійний номер виробу, дата продажу і печатка нашої організації;
- документ, що підтверджує купівлю (товарний чек, видаткова накладна);
- повна комплектація товару з упаковкою.

Звертаємо також вашу увагу на те, що при отриманні і оплаті замовлення покупець у присутності кур'єра зобов'язаний перевірити комплектацію і зовнішній вигляд виробу на предмет відсутності фізичних дефектів (подряпин, тріщин, відколів і тому подібне) і повноту комплектації. Після від'їзду кур'єра претензії з цих питань не приймаються.

Гарантійне обслуговування не робиться, якщо:

- загублений або не заповнений гарантійний талон
- виріб має сліди механічного ушкодження або розкриття
- порушені заводські пломби
- були порушені умови експлуатації, транспортування або зберігання
- проводився ремонт особами, що не є співробітниками авторизованого сервісного центру
- використовувалися неоригінальні комплектуючі

Детальний опис умов надання гарантії ви можете знайти в документації до придбаного товару та/або на сайті відповідного виробника.

Замовити дзвінок
Обране
Авторизуватися

Будь ласка, виправте наступні помилки:

    Зареєструйтеся